ZAZU Sam Tréninkový budík s nočním světlem
Momentálně vyprodáno

ZAZU Sam Tréninkový budík s nočním světlemMOC¹
1.361 Kč
Cena 1.283 Kč Poštovné zdarma!
Ušetříte
78 Kč (6%)
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Číslo výrobku: A142418

ZAZU Sam Tréninkový budík s nočním světlem
ZAZU Sam Tréninkový budík s nočním světlem

U dětí bijí vnitřní hodiny jinak než jako u dospělých: pro ně začne den, když otevřou oči. Pištící děti na posteli rodičů, kteří by ještě rádi spali, to zná kde kdo.

Co dělat? Prošení a upomínání nic nepomůže, když děti ještě neumějí číst hodiny. Na to musí přijít odborník, aby jim vysvětlil, kdy je čas spát a kdy se vstává. Takový profesionál je SAM. Jako dobrý kamarád je pořád tady. Stojí vedle dětské postele, jde s dítětem spát a probouzí se s ním.
Prostřednictvím jednoduchých symbolů a jasných barev jim dává hravě na srozuměnou, jak definují dospělí "čas". Všechny funkce SAMa se dají snadno programovat a dají se přizpůsobit individuálním potřebám.

Sam se dá používat i jako budík. Má dvě nastavení buzení, se kterými se dá nastavit jistý čas (třeba každé ráno v sedm hodin) nebo požadovaná délka spánku (např. 120 minut pro spánek po jídle). Budící tón se dá aktivovat nebo vypnout a nastavit nezávisle na času probuzení.
Svítící display slouží současně jako noční světlo. Může zůstat rozsvícené po celou noc nebo být naprogramované tak, že se po 5, 15 nebo 30 minuták vypne.

SAM pracuje se střídavým proudem (adaptér je součástí) a bateriemi (4x AA nejsou součástí dodávky).
Rozměr 14 x 20 cm.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Top značky