Qeridoo - bezpečně na cestách!

Můžu na jogging, i když miminko zrovna spinká? Jak zůstat aktivní a užít si svůj sportovní životní styl s malým dítětem? Existuje bezpečný a spolehlivý způsob, jak vzít svoje dítě prostě s sebou na sportovní aktivity? Právě tyto otázky byly počátečním impulsem pro značku Qeridoo, protože přesně takové výrobky pro rodiče na trhu chyběly. To, co začalo v roce 2006 prodejem dětských potřeb z obýváku, je dnes srdeční záležitostí více než 50 lidí. Generální ředitel Nikolai Boldt v roce 2010 spojil všechny činnosti pod značku Qeridoo. Společnost Qeridoo se řadí k nejvýznamnějším výrobcům cyklovozíků, dalších přepravních řešení a příslušenství v německy hovořících zemích. Od miminka až po větší dítě - Qeridoo je expertem na inovaci a bezpečnosti v oblasti udržitelné přepravy dětí.

O nás

Domov v Porýní-Falc: vyrobeno v Buchholzu, určeno pro celý svět!

Veškerý vývoj a návrhy vznikají v německé firemní centrále poblíž města Hennef, přesněji řečeno v Buchholzu. Na začátku roku 2018 se společnost přestěhovala do nově vybudovaného sídla s přilehlým logistickým centrem, částečnou výrobní halou a kancelářemi. Díky internímu vývojovému oddělení a vlastní výzkumné laboratoři se společnost Qeridoo neustále zlepšuje: zde se pojí design s technologií a funkčností, aby vznikly inovativní, bezpečné a udržitelné výrobky pro děti a rodiče.

Bezpečnost a technika: protože na vašich milovaných nám záleží

Společnost vyrábí výhradně výrobky, které nabízí dostatek prostoru a bezpečnost. Nestačí zajistit pouze stanovené bezpečnostní zásady, Qeridoo chce tyto zásady ještě předběhnout! Proto je Qeridoo v oblasti bezpečnosti jediným výrobcem, který pokrývá všechny mezery a nedokonalosti v bezpečnostních normách díky inovativním a patentovaným chráničům hlavy. Vysoká odolnost díky odolným materiálům, multifunkčnost, důmyslný design pro snadnou přestavbu a mnoho láskyplných detailů dělají z cyklovozíků Qeridoo skutečný skvost. Samozřejmě se záměrem, aby se stal "Qeridoo" (španělsky "miláček") pro mnoho rodin.

Královská disciplína: přeprava miminek

Právě ty nejmenší je potřeba co nejvíce chránit. Společnost Qeridoo proto rozšířila své portfolio výrobků o inovativní přepravní řešení vyrobená podle nejvyšších bezpečnostních standardů pro děti, které ještě nejsou schopny samostatně sedět. S inovativní sítí Hammock Plus a sedačkou Baby Carrier můžete se svým dítětem cestovat již od 4. týdne života.

NOVINKA

Dokonalost zvaná cargo: nový přívěs Qubee
Qubee a Qubee XL se postará o fantastická dobrodužství. Ať už jde o výbavu na piknik, zavazadla nebo nákupy, kartony nebo krabice, cokoli chcete přepravit, Qubee je váš užitečný pomocník. Lze jej provozovat v různých režimech - v režimu přívěsu přímo na kole nebo díky volitelnému příslušenství jako ruční vozík se samostatným kolem a tažnou tyčí. TOP: když Qubee nepotřebujete, lze jej v několika jednoduchých krocích složit na minimální velikost a stejně rychle je opět připraven k použití.