-10% na Hračky & Dětský pokoj
-10% na Hračky & Dětský pokoj
Zkopírovat kód:
KISP3212
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Využít kupón
Qeridoo

Qeridoo: vaše bezpečnost je naše priorita!

Od svého založení v roce 2006 v Hennefu v německém Porýní se společnost Qeridoo úspěšně prezentuje na trhu se svými výrobky pro děti. Qeridoo se specializuje na výrobu dětských cyklovozíků a nabízí i další multifunkční a inteligentní řešení. Společně se svými inženýry a partnery pracuje společnost Qeridoo každý den na tom, aby nové nápady proměnila ve vysoce kvalitní výrobky orientované na potřeby. Díky úzké spolupráci se zákazníky lze praktické zkušenosti a podněty pohotově zapracovat do vývoje výrobků.

více o značce Qeridoo >

Cyklovozíky Qeridoo: bezpečné provedení

Mnoho výrobků, zejména cyklovozíků Qeridoo, je určeno pro přepravu dětí! Bezpečnost zde hraje mimořádně důležitou roli. Vysoká stabilita, osvědčené zpracování a dobrá manipulace s výrobky jsou pro společnost Queridoo stejně důležité jako pečlivý výběr nezávadných, neznečišťujících a udržitelných materiálů. S každým novým výrobkem, s každým novým cyklovozíkem Qeridoo a s každým novým příslušenstvím probíhá vývoj v porovnání se současným stavem techniky a vede také k efektivnímu testování a zlepšování bezpečnostně relevantních vlastností výrobků. Výrobky Qeridoo samozřejmě splňují všechny požadavky evropských bezpečnostních norem; kvalita a absence škodlivých látek jsou průběžně potvrzovány nezávislými testy. Přívěsy na jízdní kola Qeridoo a příslušenství Qeridoo, jako je redukce na sedadlo Qeridoo nebo dětská sedačka Qeridoo, představují výrobky se srdcem a duší, které vyrábějí a zajišťují zaměstnanci v moderních a udržitelných pracovních podmínkách. Prostřednictvím sledování trhu a vlastního prodeje společnost Qeridoo vždy pozoruje aktuální vývoj, aby mohla včas reagovat na nové trendy a přání zákazníků. Flexibilita společnosti a spolehlivá spolupráce s osvědčenými partnery umožňuje značce Qeridoo nabízet zákazníkům po celém světě vysoce kvalitní a bezpečné výrobky za příznivou cenu.

Cyklovozíky Qeridoo: bezpečně na cestách

Produktová řada Qeridoo zahrnuje tři modely přívěsných vozíků za jízdní kola Qeridoo Sportrex, Qeridoo Kidgoo a Qeridoo Speedkid. Všechny přívěsy na kolo jsou k dispozici ve dvou verzích, které nabízejí pohodlný prostor pro jedno nebo dvě děti. Modely Qeridoo Sportrex 1 a Qeridoo Sportrex 2 jsou základními modely, ale také nejprodávanějšími modely značky Qeridoo a nabízejí všechny důležité funkce i v základní verzi. Liší se pouze prostorností. Model Qeridoo Sportrex 2 je vhodný i pro dvě děti. Snadno složitelný kočárek Qeridoo Sportrex 2 s odpružením BDS zajišťuje pohodové výlety a lze jej použít jako cyklovozík i jako kočárek nebo vozík na jogging. Qeridoo Sportrex lze také rychle dovybavit vhodnými skořepinami pro autosedačky, dětskými autosedačkami, jogger sety a kotoučovými brzdami. Queridoo Kidgoo 2 je sportovní kočárek a nejvyšší model mezi cyklovozíky Queridoo. K dispozici je také jako Qeridoo Kidgoo 1 v menší verzi. Přívěs za kolo Qeridoo Kidgoo 2 je samozřejmě také snadno složitelný a vybavený revolučním automaticky regulovatelným odpružením ALFA. Qeridoo Speedkid 2 je nejlevnějším modelem z řady cyklovozíků Queridoo. Stejně jako ostatní dva cyklovozíky je skládací, ale ve složeném stavu má ještě menší rozměry než ostatní modely. Kromě nastavitelného listového odpružení má také 5bodový bezpečnostní pás a ergonomický systém sedadla jako ostatní cyklovozíky. Ke všem cyklovozíkům Qeridoo je k dispozici příslušenství Qeridoo, například spojka, redukce na sedadlo, dětská autosedačka a odpovídající pláštěnka.

Více Méně

Qeridoo (50 Výrobky)

  • 30
|Seřadit podle:
  • 30
|Seřadit podle: