-10% na Hračky & Dětský pokoj
-10% na Hračky & Dětský pokoj
Zkopírovat kód:
KISP3212
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Využít kupón

Léto & výlety

Blíží se první výlet s dítětem a nadšení je velké. Na vaši rodinu čekají nezapomenutelné zážitky. Aby se vaše nadcházející dovolená nebo krátký výlet vydařil, potřebujete trochu více přípravy. Pomůžeme vám najít to správné vybavení pro vaši cestu.

Nejdůležitější společníci na cesty

Naše Topsellery pro váš výlet

TOP značky na léto

Hry & zábava na sluníčku

Abyste se mohli bavit hraním na slunci, musíte mít správné vybavení na dovolenou. Pro děti je zvláště důležitá ochrana před sluncem a vhodné plavecké vybavení.

Rodinný výlet na kole

Ať už na dovolené nebo doma – jízda na kole v létě je skvělá zábava pro celou rodinu!

První výbavička pro letní miminka

Teploty stoupají - pro čerstvě narozená letní miminka je důležitý výběr správného oblečení i vybavení dětského pokoje. Příliš horko nebo příliš zima – co je vlastně pro mé dítě při výběru oblečení to pravé? Praktické tipy na to správné oblečení jsme pro vás sestavili zde. Vzhledem k tomu, že horké dny a noci jsou v létě pro vašeho drobečka velmi náročné, vybrali jsme pro vás také vhodné produkty speciálně pro letní miminka:

Připraveni na letadlo s miminkem

Chystáte se někam daleko na rodinnou dovolenou? Před letem se ujistěte, že jste správně vybaveni.

Tipy na cestování s dětmi

Letní oblečení

Krátký výlet autem

Auto je dobrou volbou na kratší cesty. Nemusíte se držet striktního harmonogramu a vždy si můžete odpočinout – vyrazte na krátký výlet autem!

Autosedačky Dětská vajíčkaReboarderPříslušenství k autosedačkám

Tipy a rady

Malí pomocníci na dovolenou

Kromě samozřejmých věcí, jako je oblečení, plenky a tašky na plenky, existují i ​​další věci, které jsou nezbytné pro odpočinkovou dovolenou s miminky a batolaty:

Mistrovství Evropy 2024

Letní vrchol roku 2024 - mistrovství Evropy se blíží. Společné hraní fotbalu doma na zahradě nebo na cestách je zábava pro celou rodinu!