MEDELA Vložky do podprsenky pratelné
Momentálně vyprodáno

MEDELA Vložky do podprsenky pratelné

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • MEDELA Vložky do podprsenky jednorázové

347 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A001129

MEDELA Vložky do podprsenky pratelné
Pratelné vložky absorbují unikající mléko během období kojení. Umožňují cirkulaci vzduchu kolem bradavky. Kvalitní jemný materiál zajišťuje velmi pohodlné a diskrétní nošení. Vhodné pro opakované použití - pratelné při 40øC. Jak zvolit správný typ pomůcky:ÿVložky pratelnéÿ- při malém, středním úniku mléka (do 15ml).ÿVložky jednorázovéÿ- při větším úniku mléka (do 40ml).ÿMisky na sběr mlékaÿ- při velkém úniku mléka (nad 40 ml).

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.