miniland Izolační vak, ecothermibag 700ml
NOVINKA eko
Cena
420 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A418468

EAN: 8413082895563

miniland Izolační vak, ecothermibag 700ml
Tento text je přeložen automaticky.
Podrobnosti o produktu:
  • Eko sáček ze 100% recyklovaného materiálu Sáček na vakuové konvice, kojenecké láhve a láhve o objemu 700 ml z ekologické a velmi odolné tkaniny z recyklovaného plastu (rPET), která zlepšuje ochranu proti oděru, případným nárazům nebo poškrábání.
  • Tyto sáčky fungují jako další izolační vrstva izolovaných lahví, pomáhají je chránit před účinky okolní teploty a udržují teplotu nápojů po ještě delší dobu.
  • Sáčky jsou ideální na cesty nebo v případě, že je dítě ponecháno na dohled jiné osobě.
  • Tašku lze také zavěsit na kočárek za popruh pro ještě pohodlnější přepravu
  • Tašku Isotherm lze otevřít pomocí zipu na její horní straně. To znamená, že izolovanou láhev uvnitř lze použít, aniž by bylo nutné ji vyndávat.

Materiál a rozměry:
  • Materiál: rPET

Součástí dodávky:
  • Součástí balení je: 1x izolační sáček na termo nádobu (700 ml).

Sponzorováno

product_detail_ad

Ekologie

Recyklovaný materiál

Recyklovaný materiál se získává z přepracovaných odpadů. Například z PET lahví lze získat novou plastovou přízi pro výrobu textilií. Recyklace tak pomáhá dát nový život odpadům, které jsou již v oběhu. Kromě toho proces recyklace obvykle vyžaduje méně energie, chemikálií a vody než výroba nových materiálů. Mezi značky, které označují výrobky vyrobené z recyklovaných materiálů, patří například Global Recycled Standard a značka Repreve.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

miniland Izolační vak, ecothermibag 700ml
miniland Izolační vak, ecothermibag 700ml
420 Kč